O NAS

Kasia

KATARZYNA WINIARZ

Certyfikowany Instruktor nowoczesnych form fitness, trener personalny, certyfikowany instruktor Pole dance z wieloletnim doświadczeniem. W między czasie odbyła liczne warsztaty z międzynarodowymi mistrzami Pole Dance tj. Bendy Kate, Alex Shchukin, Oona Kivela, Jenyne Butterfly, Slava Ruza, Natasha Wang i wielu innych. Ciągle pogłębia umiejętności nie tylko z Pole Dance ale również z technik nauczania, asekurowania i bezpiecznego trenowania Pole Dance.
Jej pasją jest praca z ludźmi, zarażanie motywacją i miłością do samego siebie i sportu. Kocha to co robi, dlatego robi to ze 100% zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy. Lubi prowadzić mocniejsze rozgrzewki i łączyć kombinacje na rurze. Jej silną stroną są dropy, wymachy i szybkie obroty, ale dobrze też czuje się w subtelnych obrotach i pięknych figurach. W wolnym czasie uczy się pływać, języków obcych oraz chodzi po każdych górach i pagórkach. Uwielbia podróże małe i duże. W Naszym studiu jest głównie instruktorem pole dance i jogi.

Jagoda

JAGODA SOBUŚ

Zawsze w dobrym humorze, skora do żartów i… śpiewania! Niektórzy mówią, że nie potrafi śpiewać, ale ona się z tym nie zgadza.

Jako dziecko chciała chodzić na akrobatykę, ale nie wyszło wiec ponad 4 lata temu zapisała się na zajęcia pole dance. Obecnie łączy miłość do tańca i fajnych akrobatycznych triczków na zajęciach Exotic, które prowadzi od ponad 3 lat.
Co najbardziej lubi? – dynamiczne skoczki , sensualne ruchy, wszystko ze szpagatami, mówić, ze układ będzie wolny.
Jeżeli chcecie poczuć sie kobieco i popracować nad pewnością siebie to musicie przyjść!

W naszym grafiku znajdziecie zajęcia Exotic na poziome podstawowym i zaawansowanym, które dla was prowadzi.